August, September ja Oktoober

Häbi-häbi! Viimane postitus juuli tulemuste kohta.
Vahepeal juhtus nii, et tuli kerge motivatsioonikriis peale. Nii investeerimise kui elu osas. Tundub, et töö- ja koolistress võttis võimust ning ei olnud jaksu midagi positiivset kirjutada.

Kuidas aga vahepeal portfellil läinud on?
AUGUSTI intressid ja dividendid:
Omaraha – 8.66
Moneyzen – 1.80
Mintos – 4.21
QQQ – 0.09
KOKKU – 14.76

SEPTEMBRI intressid ja dividendid:
Omaraha – 12.51
Moneyzen – 1.79
Mintos – 5.94
EXSA – 4.35
KOKKU – 24.59

OKTOOBRI intressid ja dividendid:
Omaraha – 11.56
Moneyzen – 1.22
Mintos – 7.04
IVV – 1.88
SPYW – 2.98
KOKKU – 24.68

Sain ka oma esimesed ametlikud kahjumid – Omarahas läksid 2 laenu hapuks ning lepingud müüdi maha. Lisaks olen Moneyzenist 2 korda raha välja kandnud ning selle kohe Mintosesse arvele pannud. Ka niisama olen jõudsalt Mintose portfelli suurendanud, sest tänu Mogo tagasiostugarantiile on see vähemalt hetkel üsna kindel investeering.

Mis minu enda jaoks ehk kõige märgilisema tähtsusega sündmus on, siis investeerimisega alustades panin omale väikse eesmärgi, et tahaksin 2017.aastal teenida 100 eurot passiivset tulu. See sai nüüd septembri keskel ületatud ning oktoobri seisuga olen kokku teeninud 137.57. Mõne jaoks kindlasti liiga väiksed numbrid, et suuremat tähelepanu pöörata, aga kui alles alustada, siis tundub ka see NIIII SUUR. Mäletan väga hästi, kui esimesed intressikesed Omaraha kontole tiksusid ja olin nii õnnelik, kui see summa juba 1 eurot ületas :) Kuidas see oligi, et kes sente ei loe…

Varsti on aeg mõelda ka järgmise aasta eesmärkidele. Tahaksin panna passiivse tulu eesmärgiks 350 eurot, ehk ei ole liiga ambitsioonikas. Lisaks jätkan kindlasti Moneyzenist väljumist ning Omarahasse ja Mintosesse panustamist.

Järgmises postitusest (ja ma südamest loodan, et see 2018.aastal pole) lahkan veidi rohkem oma tänase portfelli sisu ja suurust.

1 thought on “August, September ja Oktoober”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s