Oktoober

Ohhooktoober. Jälle üks kuu läbi. Natuke veel ja ongi jõulud. Mille vastu mul ei ole muidugi midagi. Just täna mõtlesin, et vaikselt võiks juba Spotify’see jõuluplaylisti teha ning meeleolu looma hakata. Mina ei ole kohe kindlasti üks neist inimestest, kelle jaoks jõulud mingi tüütu kohustus või ebameeldiv aeg aastas on. Ma arrrrrrmastan jõuluperioodi! Andke mulle aga kulda ja karda ja kõiki muid jõulukaunistusi, ohtralt küünlaid ja mandariine, jõululaule ja jõulufilme ning ma olen õnnelik :)

Mis mind veel õnnelikuks teevad, on need pisikesed dividendi- ja intressipoisikesed, mis ikka igal kuul vaikselt laekuvad:

OMARAHA – 25.37
MINTOS – 20.59
MONEYZEN – 1.02
SPYD – 0.36
SPYW – 17.95
KOKKU – 63 (Kasvukonto teenustasu maha võetud)

Uut raha panin seekord ainult LHV Kasvukontole ja sel kuul seda tervelt 1331 euro jagu. Uus rekord jälle. Ilmselt see kuu tõmban veidi tagasi, sest mõned suuremad kulutused naguniigi ees. Õnneks jõulukinke väga tegema ei pea, seda kommet meil enam oma sõprade ja sugulastega ei ole. Pigem on oluline just koos olemine ning sealjuures siis hea söögi ja joogi nautimine. Juba mõned istumised erinevate seltskondadega detsembrisse planeeritud ja neist väljaminekutest ei ole üldse kahju.

Oktoobris toimus tegelikult veel nii mõndagi põnevat:
– Näiteks astusin Tulevasse. Edaspidi hakkab minu pension seal kogunema
– Käisin kinos vaatamas A star is born. Kes veel ei ole näinud, siis parandage see viga ja vaadake! Tõesti hea film ja muusika. Vaatan isegi Lady Gaga’t nüüd täiesti teise pilguga.
– Broneerisin novembrisse spaa külastuse. Kui mäletate, siis uurisin ka teie käest soovitusi. Esimeseks valikuks osutus seekord Vspa, järgmisena proovin kindlasti Aqva ära.

Nüüd lähen aga kooli, et jälle natukene targemaks saada.

 

Kui ka sina soovid Mintosega liituda, siis nüüd võid selleks kasutada minu soovituskoodi. Selleks vajuta SIIA.

Sellest võidame me mõlemad, et oma lumepall veidi kiiremini veerema lükata :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s